KKSF 2017 TÜRKİYE İŞ BANKASI ÇOCUK LİGİ

GÜNCEL BİLGİ İÇİN BU BAĞLANTIDAKİ HABERİ DİKKATE ALINIZ: http://www.kksf.org/node/798

Her sene çocukların takım ruhu içerisinde birlikte hareket edebilme yeteneğini geliştirmek, yaşıtları ile birlikte olurken tutum ve davranış geliştirmelerine katkı sağlamak, çocuk yaş grubu satranç sporcularının maç eksiğini tamamlamak ve okullarımızı satranç sporuna teşvik etmek amacıyla yapılan Türkiye İş Bankası Çocuk Ligi bu sene Bölgelerde 29 veya 30 Nisan tarihlerinde, Finalde ise 7 Mayıs 2017 tarihinde yapılacaktır.

Her okul dernek ve kulüp Çocuk Ligine en fazla 4 takımla katılabilirler. Takımlarda kız-erkek sporcu sınırlaması ve ayrımı yoktur. Sporcular 2006 ve sonraki yıllarda doğumlu olmalıdırlar.

Turnuva, Bölgelerde ve Final Grubu olarak iki aşamalı yapılacaktır. Final grubuna 16 takım seçilecektir. Finallere hangi bölgenin kaç finalist takım göndereceği son başvuru tarihinden sonra belirlenecektir.

Son başvuru tarihi 25 Nisan 2017, Salı günü saat 16.00’a kadardır (Final kontenjanlar ve turnuva yöntemi belirleneceğinden, son başvuru saatinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir). Başvurular cocukligi@kksf.org adresine yapılacaktır. (Ekte verilen form doldurulacaktır.)

Yönerge ve başvuru formu ektedir.

BÖLGE YARIŞMALARININ TARİHLERİ VE YERLERİ:

GÜZELYURT: 29 NİSAN, CUMARTESİ - GÜZELYURT SATRANÇ KALESİ DERNEĞİ

LEFKOŞA: 29 NİSAN, CUMARTESİ - GOLDEN TULIP OTEL

İSKELE: 29 NİSAN, CUMARTESİ - henüz belirlenmedi.

GİRNE: 30 NİSAN, PAZAR - henüz belirlenmedi.

MAĞUSA: 30 NİSAN, PAZAR - henüz belirlenmedi.

YENİERENKÖY: Henüz belirlenmedi.