KKSF 2017 TÜRKİYE İŞ BANKASI ÇOCUK LİGİ - güncellendi

4 Nisan 2017 tarihinde ilk duyurusu yapılan 2017 Türkiye İş Bankası Çocuk Ligi Bölge yarışmaları ile ilgili bazı güncellemeler yapılmıştır.

Yönergenin 7. maddesinde tempo değiştirilip "15 dakika + 10 saniye eklemeli" yapılmıştır. Bölge yarışmaları ödülleri ise sadece plaket olarak değiştirilmiştir.

Bölge yarışmalarının 29 veya 30 Nisan tarihlerinde yapılacağı önceden duyurulmuştu, fakat 29 Nisan 2017, Cumartesi günü Artı Dershanesi'nin yapacağı kolej deneme sınavı dolayısıyla Yönetim Kurulunca, tüm bölgelerdeki yarışmaların 30 Nisan, Pazar günü yapılması kararlaştırılmıştır.

BÖLGE YARIŞMALARI:
LEFKOŞA: 30 NİSAN, PAZAR - GOLDEN TULIP OTEL
GÜZELYURT: 30 NİSAN, PAZAR - GÜZELYURT SATRANÇ KALESİ DERNEĞİ
GİRNE: 30 NİSAN, PAZAR - henüz belirlenmedi.
MAĞUSA: 30 NİSAN, PAZAR - henüz belirlenmedi.
İSKELE: 30 NİSAN, PAZAR - henüz belirlenmedi.
YENİERENKÖY: 30 NİSAN, PAZAR - henüz belirlenmedi.

Her okul dernek ve kulüp Çocuk Ligine en fazla 4 takımla katılabilirler. Takımlarda kız-erkek sporcu sınırlaması ve ayrımı yoktur. Sporcular 2006 ve sonraki yıllarda doğumlu olmalıdırlar.

Turnuva, Bölgelerde ve Final Grubu olarak iki aşamalı yapılacaktır. Final grubuna 16 takım seçilecektir. Finallere hangi bölgenin kaç finalist takım göndereceği son başvuru tarihinden sonra belirlenecektir.

Son başvuru tarihi 25 Nisan 2017, Salı günü saat 16.00’a kadardır (Final kontenjanlar ve turnuva yöntemi belirleneceğinden, son başvuru saatinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir). Başvurular cocukligi@kksf.org adresine yapılacaktır. (Ekte verilen form doldurulacaktır.)

Güncellenmiş Yönerge ve başvuru formu ektedir.